O kompanii

Chcecie zająć się hodowlą boczniaków? Chcecie przekształcić tę sprawę na dochodowy i udany biznes? Pośpieszcie się kupić gotowe podłoże do uprawy boczniaków produkowane przez kompanię "Druidzi"!

 

Przedsiębiorstwo "Druidzi" - to lider na rynku Ukrainy z produkowania gotowych podłoży do uprawy boczniaków. Proces produkowania kompanii nie ma analogów na poradzieckim obszarze! Tego roku wychodzimy na rynek Polski i mamy zaszczyt zaoferować Państwu produkty europejskiej jakości w niskich cenach!

Dlaczego nasze produkty są najlepsze?

• higieniczność substratów dla boczniaków;
• nieobecność szkodników i bakterii;
• produkty posiadają certyfikaty i odpowiadają europejskim standardom jakości!

Boczniaki - smaczne, pożyteczne i co jest bardzo ważne - dochodowe grzyby. Więc zmożecie bez problemów zarobić na ich hodowli i sprzedaży. Głównie - prawidłowe podejście! Nasze przedsiębiorstwo jest wyposażone współczesnym technologicznym sprzętem i ma laboratorium, co pozwala stale czynić kontrolę jakości. Proces produkowania grzybowych balotów z grzybnią boczniaków i hodowla boczniaków kontroluje się na każdym etapie. Właśnie dlatego u nas możecie kupić gotowe podłoży do uprawy boczniaków w postaci balotów, który gwarantowanie zabezpieczą was dużym urodzajem!

Zróbcie pierwszy krok do dochodowego biznesu już teraz! Bardzo szybko zrozumiecie, że w tym nie ma nic skomplikowanego. Na stronie internetowej możecie kupić grzybnię boczniaków w postaci gotowego balotu, otrzymać wszelkie informację i konsultacje fachowców na wszystkich etapach kultywowania grzyba.

Warunki dostawy do Polski omawiają się indywidualnie z każdym klientem. Myślimy o swoich klientach i staramy się zrobić współpracę obopólnie korzystną.

Skontaktujcie się z nami już teraz i otrzymacie:

√ produkty europejskiej jakości za bardzo niskimi cenami;
√ konsultacje fachowców co do hodowli grzybów;
niezawodnego partnera, który zabezpieczy dostawy w odpowiednim czasie i w potrzebnej objętości.

Będziemy mieli zaszczyt współpracować z Państwem!

 
 

Aktualności kompanii

Grzybnia boczniaka ostrygowatego w niskiej cenie teraz i w Polsce!
czerwca 04, 2015 4:05 p.m.

Lider produkcji gotowych podłoży do uprawy boczniaków - kompania "Druidzi" wychodzi na polski rynek. Produkujemy zgodnie z technologiami, które nie mają analogów na całym poradzieckim obszarze.Gotowe podłoże przerośnięte…

 

Kontakty

Uprawa boczniaka ostrygowatego, kupić grzybnię boczniaków
(główne biuro)

Ukraina, Dniepropietrowsk, w. Nadeżdowka, ul. Zowtnewa, dom 1а
  • +38 (067) 569-66-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create